Sivas Web Tasarım

sivas-web-tasarim

Sivas Web Tasarım

15.9.2017 17:16:50

Sivas İç Anadolu bölgesinin doğusunda yer alan, Anadolu'daki tarihi İpek Yolu güzergahlarının kesiştiği bir noktada konumlanmış ve ünlü Kral Yolunun da geçtiği şehrimizdir. Yüzölçümü bakımından Türkiyenin en geniş 2. ilidir. Sivas tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri, kaplıcaları ile turistlere farklı tatil olanakları sunmaktadır.
Yazılı kaynaklara göre, M.Ö.2000 başlarında Hititler Döneminde önemli yerleşim yeri olmuştur. Daha sonra Frig, Lidya, Asur, Roma, Bizans, Selçuklu, Danişment, İlhanlı, Eretna ve Osmanlı hakimiyetlerini yaşamıştır. 4 Eylül 1919'da Ulu Önder Atatürk'ün Başkanlığında toplanan Sivas Kongresi'nde önemli kararlar alınarak, Türkiye Cumhuriyetinin temeli atılmış ve Sivas Şehri Türk tarihinde büyük önem kazanmıştır. Sivas yemekleri daha çok tahıl ürünlerine dayanmaktadır. Keş, peskutan, çökelik süt ürünlerinden hazırlanan yiyeceklerdir. Sivasın ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. Tarım ise tarla tarımı şeklindedir. Tarımdan sonra hayvancılık ikinci bir gelir kaynağıdır. Son senelerde sanayi sektörü de hızla gelişmektedir. Madenler bakımından da zengin olan Sivas, kara ve demiryolları kavşağıdır. 
İlerleme kaydetmek için gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve sınır tanımayan web üzerinde yer almak elbetteki doğru Sivas Web Tasarımı ve Sivas SEO Hizmetleri ile mümkün olacaktır. DigiWorks Team olareak bizler Sivas Web Tasarım ve Sivas SEO Hizmetleri firmaları arasında yer almaktayız. Sizler için mobil arayüz ve uygulamalar, web yazılımları, web tasarımları ve sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için SEO Hizmeti sağlıyoruz. Sizlerde firmanızı web de dünyaya duyurmak ya da özgünlük yaratmak adına doğru Sivas Web Tasarımı ve Sivas SEO Hizmetleri ni almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.