Lokanta Web Sitesi Tasarımı

lokanta-web-sitesi-tasarimi

Lokanta Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 09:55:46

Hizmet sektörü hergün hızla büyüyen ve rekabet pazarı oldukça zorlayan bir hal almıştır. Restorant, lokanta, cafe gibi damak zevkine ve göz zevkine hitap eden alanlar da ise yoğun, süregelen ve günün popülaritesine göre değişen piyasa beklentisi bulunuyor. Bunun üzerinde en büyük paya sahip faktör elbetteki internettir.
İnternetin bu alana yaptığı gün geçtikçe artmaktadır. Hatta firmaların kurumsal kimliğinde bir kriter sayılmakta, referans gösterilmektedir. Lokanta ve ya restorantların web sayfalarındaki özgünlüğü, kendi lokalleri dışına ulaşmalarını ve markalaşmalarını sağlar. Bir restorant ya da lokantanın farklılığı ve çekiciliği, güvenilirliği ve ün kazanması için webde söz sahibi olması gerekir. Web sayfası üzerinden kazanılan her edinim müşteri kazanımı olarak geri dönecektir. Bu edinimleri sağlamak, özgünlük, iletişim hızı, sürekli yenilik ile sağlanır. Sosyal medyayla entegre edilip bir kaç koldan web üzerinde profesyonel çalışmak gerekektirir.
Bir restorantın ya da lokantanın bunu sağlayabilmesi için yine profesyonel bir ekiple çalışması, günümüzün teknolojisini ve web gerekliliklerini takip etmesi gerekir. Sektörü tam anlamıyla analiz edip müşteri beklentisi ölçülmeli, buna cevap yaratacak web tasarımı ile bir sayfa oluşturulmalıdır. Müşteri potansiyelini arttırıp daha fazla misafir çekecek farklılığı yaratmak hatta gelen müşterilerinde bu paylaşım ve yeniliklere dahil olmasını sağlamak gerekir.
Bu aşamada DigiWorks Team olarak bizler, webde istediğiniz tüm hizmetyi sunuyoruz. Lokanta ya da restorantınıza özel, farklı tasarımlarla markanızın webde de parlamasını sağlıyoruz. SEO hizmetimizle sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlarken sayfanızı sosyal medya ile entegre edebiliyoruz. Sayfanın hazırlık dönemini aşama aşama takip edebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar fotoğraf, video, slayt, sayfa, alt sayfa ve kategori ekleyip çıkarabiliyoruz. Restorant ya da lokantanızdan haberleri, yenilikleri ve fırsatları paylaşabilir, kullanımı oldukça basit olan admin panelinden kolayca ekle çıkar yapabiliyorsunuz. Mobile de uyumlu olan web sayfanız yayına girdikten sonra da teknik desteğe devam ediyoruz.