Mobilya Web Sitesi Tasarımı

mobilya-web-sitesi-tasarimi

Mobilya Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 09:56:37

Mobilya ilk yerleşim yerleri oluştuğundan beri varolan, her evin, ofisin, işletmenin ihtiyacıdır. Yıldan yıla, dönemden döneme değişen mobilya modası, boyutları ve üretim şekilleriyle diğer sektörlere oranla tarihi daha derindir. Bu sektörde yer edinen firmalarla, belirli kalitede üretim yapan, uzun süredir piyasada yer alan işletmelerdir. Teknolojiyi ve popülariteyi takip eden her firma, sektörü ne olursa olsun yerini sağlam tutar, markasının diğerlerinin arasından sıyrılmasını sağlar. 
Mobilyacılık sektöründe yer alan marka ve firmalar günün ihtiyaçlarına cevap verse dahi bunu müşteriye gösterebilmesi için galerisinde serigilemenin bir  adım ötesine geçerek, dünyanın dört bir yanına tek tıkla ulaşabilen webi kullanmalıdır. Bunu kullanırken sektörel istatistikleri göz önünde tutmalı ve rakiplerini iyi analiz etmelidir. Bir mobilya firmasına ait web sayfası tasarlarken firmanın kurumsallığı gözetilmeli, markanın değer görmesi sağlanmalı, müşteri portföyünü arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmalı. Firma yeniliklerini, tasarımlarını, fırsatlarını bu sayfa üzerinden tanıtmalıdır. Bu tanıtımlar açıklayıcı ve kullanılan görsel sunumlar kaliteli ve etkileyici olmalıdır. İletişim sağlanması açısından yeterli bağlantı ve bilgi bulundurmalıdır. Sayfa kurumsal ve özgün olmalı. Emsallerinden farklı olan her web sayfası, yeni bir tık, yeni bir ziyaretçi, yeni bir müşteri demektir.
DigiWorks Team mobilya web sayfası tasarımları ile markanıza özgü, orjinal ve tamamen yenidir. Hem sektöre hem teknolojik yeniliklere uygun web tasarımlarımız tamamen güvenlidir. Sosyal medyayla entegre edilebilir. İstenilen fotoğraf, video, slayt, sayfa, alt sayfa ve kategori yaratılabilir, eklenebilir. Kullanımı kolay olan admin paneli üzerinden istenilen değişiklik, istenildiği zaman yapılabilir. Üstelik sayfanız için yapılacak SEO çalışmasıyla, seçtiğiniz kelimelere uygun olarak sayfanız google gibi arama motorlarında üst sıralarda görülecektir. Mobile uyumlu web sayfanızın hazırlanış aşamalarını takip edebiliyorsunuz.Web sayfanız yayına girdikten sonra dahi teknik desteğe devam ediyoruz.